Шланг садовий Magic House 15.0м з розпилювачем (6 режимів). Колір: зелений

349,00 

Є в наявності

Артикул: ws38476-1 Категорія:

Опис

Шланг «X-hose» буде корисним та довготривалим придбанням! Передбачена система з’єднання декількох шлангів для отримання необхідної робочої довжини.

Для чого можна використовувати шланг HOUSE

 1. для миття дачного басейну;
 2. для миття вікон;
 3. для миття фасадів;
 4. для миття автомобіля;
 5. для поливу квітів, овочів та дерев.

Шість видів струменя води:

 1. повний струмінь;
 2. струм під кутом;
 3. розбризкування;
 4. проливний дощ;
 5. конус;
 6. струм по центру;

Поливальний шланг Magic House – це найновіша розробка у світі садівництва та городництва! Щоб процес поливу клумб та газонів перетворився на приємне задоволення, радимо всім дачникам та садівникам вибрати шланг MAGIC HOSE!

Основні переваги поливального шланга Xhouse від інших поливальних шлангів:

 • Щойно приєднайте шланг до системи поливу та увімкніть кран з водою, довжина та ширина шланга автоматично, майже миттєво, збільшуються втричі. Наприклад, шланг довжиною 5 метра – отже, в процесі поливу він автоматично розтягується до 15 метрів і відповідно втричі збільшиться в діаметрі.
 • При припиненні подачі води з водопроводу він відразу ж зменшиться, буквально за деякий час, при цьому відразу ж прийме початковий розмір.
 • Шланг маленький, компактний і дуже легкий, що уможливлює принести його навіть найменшому садівникові – любителю. Тому його можна брати з собою на дачу, поклавши в сумку. Вдома під час зберігання цей садовий інвентар займає зовсім мало місця на полиці в коморі. Зате під час поливу він справжній «король» водного процесу!
 • Водяний шланг не перекручується, не створює заломів, отже, вам не доведеться постійно нахилятися і розпрямляти заломи, які стають глухим кутом для водного струменя.
 • Шланг дуже еластичний. За будь-якого натиску води, в який би бік ви його не потягнули, він не заламується, а лише плавно згинається.
 • Зносостійкий. Він вас радуватиме не один рік!
 • Шланг просто універсальний, тому що легко справляється з різними завданнями за допомогою розпилювальної насадки.

Додаткова інформація

Колiр