Універсальний ключ 48 в 1 Universal Tiger Wrench PRO 2428 new original Надміцний набір універсальних ключів

379,00 

Є в наявності

Артикул: ws73716 Категорії: ,

Опис

Поєднує в собі 48 інструментів в одному і замінює великі, громіздкі гнізда та комплекти інструментів для гайкового ключа.

Він має обертову на 360º головку на кожному кінці, тому ви зможете легко знайти інструмент, необхідний для гайок і болтів будь-якого розміру та форми.

Для зручності використання він регулюється під кутом 45º, тому ви можете впоратися з будь-якими важкодоступними гайками та болтами.

Переваги:

  • Унікальний іпростий у користуванні, ключ зручно поміщається в руці.
  • Унікальний дизайн, який поєднує 48 інструментів.

Швидка FAST-поворотна головка підходить для будь-якого кута, що полегшує доступ для будь-яких важкодоступних місць. Просто клацнувши між різними розмірами, миттєво отримаєте інструмент, необхідний для роботи!

Використовується для ручних інструментів, гайкових ключів, ідеально підходить для збирання меблів, ремонту будинку та авто та багато іншого.

Міцний, стійкий до корозії – його конструкція розрахована на довговічність і готовність витримати багато років важкого використання.

Покриття потрійне хромоване і повністю поліроване, тому його легко чистити.

Універсальнийключ Tiger Wrench – 48 інструментів в 1 – робить кожен ремонт швидким і легким

Ключ має надміцну сталеву конструкцію. Вам не потрібні множинні ключі або великі набори інструментів, просто поверніть головку ключа, щоб знайти правильну посадку. Він змінюється від одного розміру до наступного за лічені секунди!

Переваги:

  • Унікальний і простий у користуванні ключ зручно поміщається в руці.
  • Унікальний дизайн, який поєднує 48 інструментів.
  • Швидка FAST – поворотна головка підходить для будь-якого кута, що полегшує доступ до будь-яких важкодоступних місць. Просто клацнувши між різними розмірами, миттєво отримаєте інструмент, необхідний для роботи!
  • Використовується для ручних інструментів, гайкових ключів, ідеально підходить для збирання меблів, ремонту будинку та авто та багато іншого.
  • Міцний, стійкий до корозії – його  конструкція розрахована на довговічність і готовність витримати багато років важкого використання.
  • Покриття потрійне хромоване та повністю поліроване, тому його легко чистити.

Додаткова інформація

Виробник