Турбо запальничка CHEN LONG у подарунковій упаковці, включається поворотом коліщатка. Колір: срібний

299,00 

Є в наявності

Артикул: ws41836 Категорія:

Опис

Запальничка, якою ми її знаємо, існує майже 200 років. За цей час виробники навчилися робити цей аксесуар на різних видах палива, з різними видами розпалювання, формою, кольором вогню та функціоналом.

Запальнички розрізняються за типом палива, на якому працюють запальнички, їх поділяють на бензинові та газові. Є третій підвид, якому заправка у класичному розумінні не потрібна – електроімпульсні.

Так само відрізняються вони за типом підпалювання палива-кремневі (іскра видобувається, як і в бензинових аналогах, від кремнію. Відмінність тільки в паливі), п’єзові (на кристалах кварцу-при терті кристали утворюють іскру, запалюючи газ), електричні (принцип той же , що й у п’єзо-виробах, але замість кристалів активним елементом виступає батарейка).

Є моделі на батарейках, в яких струм проходить тонким дротом (принцип роботи, як у автомобільного прикурювача). Другий різновид – електроімпульсні запальнички, що заряджаються через usb-порт (в середньому, потрібно підживлювати їх раз на 2 місяці). Такі запальнички не бояться морозу на відміну від газових аналогів і не підводять у вітряну погоду.

Компанії-виробники пропонують стандартні запальнички у формі прямокутників різної ширини та товщини, жіночі моделі та чоловічі, молодіжні варіанти та вироби для солідних людей у віці. Від матеріалу, декору та марки залежить і ціна на запальничку. Дизайнів існує величезна кількість – від класичних без надмірностей до колекційних моделей з дорогоцінним камінням, із золота, з вбудованим пістолетним механізмом.

Додаткова інформація

Колiр