Трансмітер FM MOD. P01D BOX автомобільний модулятор

149,00 

Лише 1 в наявності

Артикул: ws92496 Категорія:

Опис

Трансмітер FM MOD. P01D BOX автомобільний модулятор

На сьогоднішній день всі автомобілі оснащені аудіосистемою, проте далеко не кожна має можливість відтворювати MP3 файли, флешки або карти пам’яті. Вирішити цю проблему допоможе зручний FM-модулятор, який легко налаштовується. Принцип роботи достатньою простий! Пристрій зчитує аудіозаписи з носіїв і потім транслює їх на певній частоті, це можуть бути як SD карти, так і USB флешки. Пульт управління дозволить пасажирам перемикати бажану музику.

Характеристики:

USB-інтерфейс – для підключення до FM-трансмітеру накопичувачів з інтерфейсом USB. При відсутності на встановленій або штатної магнітоли роз’єму USB, USB-інтерфейс трансмітера дає можливість прослуховувати композиції з карт пам’яті на штатній акустиці автомобіля; Крім того, для можливості відтворення музики з карти пам’яті, необхідно враховувати підтримувані FM-трансмітером аудіоформати.

Комплектація:

Пульт дистанційного керування; З його допомогою зручно контролювати всі функції відстані: вмикати-вимикати музику, регулювати її гучність і управляти радіо.; Автомобільний адаптер; Наявність в комплектації адаптера для роботи приладу від автомобільного перетворювача 12 В.