Масажна подушка Car and Home Massage Pillow

549,00 

Є в наявності

Артикул: ws78472 Категорія:

Опис

Ефект масажу відомий з давніх часів. З його допомогою лікували і лікують пошкодження м’язів, порушення опорно-рухового апарату, захворювання судин і так далі. Але масаж – процедура досить тривала і доступна далеко не завжди, хоча б тому, що сеанси масажу проводяться в певний час, а не тоді, коли захворіло плече, протягнуло шию або просто болить голова.

Подушка масажер підійде для офісних працівників і всіх, хто веде сидячий спосіб життя і відчуває втому або різні м’язові болі. Ортопедичний масаж – відмінна профілактика багатьох заболеваній.Массажная подушка з інфрачервоним підігрівом створена для зняття втоми, напруги з шиї, спини. При тривалому сидінні за кермом, м’язи атрофуються, стають м’якими і затікають через одного положення. Саме найбільше напрузі відчувається в шиї, а далі в попереку.

Використовувати подушку можна для масажу не тільки шиї і плечей, а й спини, області тазу, стоп або рук. На відміну від спеціалізованого приладу, наприклад, масажера-коміра, форма подушки робить її універсальною. Пристрій однаково добре дає собі раду і в горизонтальному, і у вертикальному положенні. Управляється апарат пультом або за допомогою кнопок, розташованих на його поверхні. Даний масажер має особливу анатомічну форму і вигини, які дозволяють благотворно впливати на основні точки на шиї, спині.
Завдяки інфрачервоному підігріву центральна нервова система розслаблюється і знімає напругу з основних точок.

Комплектація:

  • 1 х Масажна подушка Car and Home Massage Pillow 8028;
  • 1 х адаптер живлення від мережі;
  • 1 х Адаптер автомобільний;
  • 1 х Інструкція;
  • 1 х Упаковка