Гребінець випрямляч Fast Hair Straightener. Колір рожевий

279,00 

Є в наявності

Артикул: ws50953 Категорія:

Опис

Забудьте про муки зі звичайними прасування і обоження, травмовані волосся! Ідеально рівні волосся за лічені хвилини без спеціальної підготовки, з гребінцем-випрямлячем Fast Hair Straightener! Створення ідеальної зачіски тепер у ваших руках! Новинка на ринку товарів по догляду за волоссям 2018 року електрична гребінець-випрямляч FAST HAIR STRAIGHTENER HQT-906 з функцією іонізації була створена спеціально для жінок, які не бажають витрачати на укладання жодної зайвої секунди. З цим пристроєм укладання займає 5-10 хвилин, а волосся стає блискучим і гладкими.

Це перший електричний випрямляч у вигляді гребінця. Він об’єднує в собі масажну щітку для волосся і праску. Тепер Ви можете випрямляти і розгладжувати волосся, просто розчісуючи їх. Гребінець має турмаліновим покриття. При нагріванні покриття утворюються негативні іони, які сприятливо впливають на волосся і покращують їх зовнішній вигляд. Також завдяки турмаліновому покриттю відбувається рівномірне нагрівання гребінця-випрямляча, тому волосся не травмується і не обпалюється.

Переваги гребінця для випрямлення волосся Fast Hair Straightener

  • Випрямлення волосся і укладання займає всього 5-10 хвилин
  • Волос не травмується і не обпалюється
  • Не сушить волосся і не робить їх ламкими і січеться
  • Знімає статичну електрику з волосся
  • Приємно масажує шкіру голови, що сприятливо позначається на кровопостачанні волосяних цибулин
  • Поліпшується ріст волосся
  • Виконана з якісного матеріалу
  • Не потрібно платити величезні гроші за випрямлення як в салонах краси

Що таке гребінець для випрямлення волосся Fast Hair Straightener?

Fast Hair Straightener – ця гребінець не тільки випрямляє волосся, але і іонізує їх, роблячи більш блискучими і гладкими.
Об’єднує в собі масажну щітку для волосся і праску. Гребінець має турмаліновим покриття.
При нагріванні покриття утворюються негативні іони, які сприятливо впливають на волосся і покращують їх зовнішній вигляд.

Додаткова інформація

Колiр