Безконтактний термометр DIKANG HG01

339,00 

Є в наявності

Артикул: ws45349 Категорія:

Опис

Універсальний сучасний термометр Dikang HG01 призначений для вимірювання температур тіла, рідини або інших поверхонь. Головною перевагою термометра є можливість виміряти температуру, не торкаючись тіла людини, так як процес вимірювання здійснюється за допомогою інфрачервоного променя. Такий термометр мінімізує ризик зараження бактеріями при контакті, тому рекомендується для застосування в мед. установок. Однак можна використовувати його і в домашніх умовах. Просто рухайте градусник по лобі 1-15 см, через пару секунд на дисплеї відображається результат. Пристрій дозволить вимірювати температуру сплячій дитині або людині і не потривожити їх, зможе контролювати температуру відвідувачів і не створювати при цьому черзі на вході.

Діапазон вимірювання температури тіла – від 32 до 42,9 ° С Похибка при вимірах не перевищує 0.2 градуса Цельсія, що підтверджує високу точність даної моделі. Дані вимірювань виводяться на ЖК-дисплей. Якщо температура тіла в межах норми, то екран буде світитися зеленим, при підвищеній температурі – жовтим, а при температурі вище 38 градусів дисплей автоматично стане червоним. Також при підвищеній температурі термометр може видавати звуковий сигнал. Час вимірювання не перевищує 0.5 секунд.

Також з Dikang HG01 Ви зможете вимірювати не тільки температуру тіла, а й температуру поверхонь і предметів з похибкою не більше 0,3 ° С і в діапазоні від 0 до 50 ° С Термометр має пам’ять на 15 вимірювань, так що Ви зможете контролювати зміни температури тіла, що дуже важливо при боротьбі з вірусними захворюваннями. Працює дана модель від 2-х батарейок ААА.

Додаткова інформація

Колiр