Автомобільний компресор для швидкої підкачки коліс Air Compressor DC12V

379,00 

Немає в наявності

Артикул: ws71351 Категорія:

Опис

Автокомпресор для підкачки коліс Air Compressor DC12V.

Кожен власник автомобіля має в комплектації автомобільний насос для підкачки коліс, але в більшості випадків це механічний насос, який працює за рахунок фізичної сили людини, а це відбирає не тільки сили, а й час, тим більше, якщо доводиться підкачувати одночасно всі чотири колеса.

Автомобільний компресор, який працює від прикурювача, значно спростить завдання і позбавить Вас від потреби самостійно качати колеса. Вам просто необхідно підключити автонасос в прикурювач 12V, під’єднати шланг до ніпеля колеса і вже через кілька хвилин навіть сильно спущене колесо буде накачані.

Електричний насос 12V / 260PSI здатний за одну хвилину перекачати 35 літрів повітря – така автомобільна помпа підійде не тільки для легкових, але і для вантажних автомобілів. Цей автокомпресор качає повітря з тиск 18 атмосфер і з легкістю впорається з будь-яким колесом.

Електронасос особливо стане в нагоді, якщо Ви любите часто їздити з дітьми до води, оскільки ним можна при необхідності накачати надувний матрац або дитячий круг. Також насос від прикурювача знадобиться рибалкам для накачування човна.

Комплектація:

  • насос 12 вольт
  • інструкція.